top of page

 ערכת ניקוי וחידוש  CLEANSE & RESTORE

ערכת ניקוי וחידוש הגוף מבפנים

ערכה הזאת תומכת בניקוי כבד או ניקוי רעלים שמומלץ לעשות אחת לשנה כדי לתמוך בבריאות   הגוף, תפקודו התקין והמשך חיים טובים מלאי חיוניות, מרץ ואנרגיה לחיות את החיים כמו שאתם רוצים. 

 

 

 :הערכה  מכילה

doTERRA Lifelong Vitality Pack®Zendocrine® SoftgelsZendocrine ComplexDigestZen TerraZyme®GX Assist®PB Assist®+DDR Prime® SoftgelsLemon essential oil, Wellness Advocate Introductory Packet

Alpha CRS+, xEO Mega /vEo Mega, Microplex VMz -  LIFELONG VITALITY PACK :

 ויטמינים ומינרלים, מוצר לאנרגיה ובראיות התאים, ואומגה 3 (צמחית או מן החי). 

 

ערכת החיוניות לאורך החיים ארוכים של דוטרה עושה את הצעד הראשון בדרך לעבר חיים שלמים של חיוניות ואיכות חיים נוחה ומשתלמת. בריאותנו וחיוניות חיינו תלויים בגורמים רבים הכוללים תזונה, פעילות גופנית, ניהול משקל, מנוחה, ניהול מתח, חשיפה לרעלים, ונטייה גנטית בירושה למחלות או לבריאות. בעוד שחלק מהמשתנים הללו אינם בשליטתנו המלאה, מחקר מדעי פורץ דרך חושף דרכים רבות בהן אנו יכולים להשפיע - ואפילו על שליטה - בגורמים משמעותיים של  הזדקנות ובריאות 

חיים ארוכים מלאי חיוניות והזדקנות בריאה מתחילים לספק לתאים שלכם חומרים מזינים חיוניים וגורמים מטבוליים כדי לעזור להם לבצע בצורה מיטבית.

 

זנדוקרין סופטג'ל - תערובת שמנים זנדוקריניים התומכים במערכת ניקוי הרעלים הטבעית של הגוף בתערובת קניינית של מנדרינה, רוזמרין, גרניום, ג'וניפר ברי וכוסברה שמנים אתריים. זנדוקרין מסייע בניקוי הגוף מרעלים ורדיקלים חופשיים שיכולים להאט את תפקודם התקין של מערכות הגוף, להשאיר כובד ותחושה עירפול. 

 

קומפלקס לניקוי רעלים -הזנדוקרין הוא תערובת ייחודית של תמציות ממזון מלא המספקות אנזימים. התומכת בתפקודי ניקוי וסינון בריאים של הכבד, הכליות, המעי הגס, הריאות והעור. תערובת מוגנת בפטנט. 

 

GX Assist הוא שילוב של שמנים אתריים CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® וחומצה קפרילית המסייעים לתמיכה במערכת עיכול בריאה על ידי יצירת סביבה לא ידידותית לאיומים פוטנציאליים העלולים להפריע לחסינות העיכול, לגרום להפרעות במערכת העיכול.

* GX Assist מנוסח לשימוש במשך 10 ימים כצעד לניקוי הכנה לפני השימוש בפורמולה של PB Assist® + Probiotic Defense.

 

PB Assist + היא פורמולה קניינית של סיבים פרה-ביוטיים וששה זנים של מיקרואורגניזמים פרוביוטיים בכמוסת ירקות כפולה-שכבתית ייחודית. היא מספקת 6 מיליארד CFUs של תרבויות פרוביוטיות פעילות ומערכת FOS פרה-ביוטית מסיסה (פרוקטוליגוסכרידים) המעודדות גידול חיידקים ידידותי. קפסולה כפולה של כמוסות המיועדות לסיוע בהגנה על התרבויות הפרוביוטיות הרגישות מחומצות קיבה.

PB Assist + מציע דרך ייחודית, בטוחה ויעילה לספק את יתרונות התמיכה במערכת העיכול ובמערכת החיסון המוכרים ע"י פרוביוטיקה.

 

קומפלקס אנזימי העיכול DigestZen TerraZyme® הוא תערובת קניינית של אנזימים פעילים ממזון מלא, קופקטורים שחסרים לרוב במזון מבושל, מעובד ועמוס חומר משמר. השילוב העוצמתי של אנזימי עיכול שנמצאים ב- DigestZen TerraZyme תומך בייצור מתמיד של אנזימים החיוניים לתפקודים ביוכימיים בריאים, כולל עיכול בריא של חומרים מזינים, חילוף חומרים מיטבי של התאים המספקים חומרים מזינים לאנרגיה.

* DigestZen TerraZyme כולל מגוון אנזימים מלאים המסייעים עם עיכול חלבונים, שומנים, פחמימות מורכבות, סוכרים וסיבים תזונתיים.
 

  DDR PRIME קומפלקס ייעודי של תמציות שמנים אתרים החיוניים של הוא תערובת של שמנים המשולבים לתמיכה בבריאות התאים, תפקודם וחידושם.

 

שמן אתרי של לימון הוא אחד מהשמנים האתריים הנפוצים ביותר של דוטרה. לשמן אתרי לימון יש יתרונות רבים ושימושים מגוונים. כשמוסיפים אותו למים, שמן אתרי לימון מעודד תחושת רעננות ומטען אותך באנרגיה חיובית לכל היום. לימון מתווסף לרוב מזונות ומאפשר גם לשפר את טעמם של הקינוחים, המנות העיקריות, וגם מוסיף יתרונות בריאותיים. ללימון יש ניחוח ממריץ ותורם לתחושת קלילות, שמחה ומצב רוח מרומם.

ניתן להזמין את הערכה כולה או בחלקים לפי הצורך, את האומגה 3 אפשר לקבל צמחית לטבעוניים/ צמחוניים.

לייעוץ , שאלות  ופרטים נוספים מוזמנים לדבר איתי, או לשלוח לי מסרון .

באהבה,

אינה גרינברג 

bottom of page